O mnie

Cześć! Mam na imię Łukasz.

Zarówno zawodowo jak i prywatnie mam zajawkę na doskonalenie siebie oraz procesów (produkcyjnych i biznesowych). Uważam, że lenie pchają świat do przodu gdyż tylko oni mają odwagę kwestionować status quo i uparcie dążą do ułatwienia pracy i skupieniu się na najistotniejszych rzeczach.

Zawodowo jestem Kierownikiem rozwoju w międzynarodowej firmie z branży automotive. Wraz z moim zespołem wdrożyłem wiele poprawek i udoskonaleń a kilka z nich śmiało można nazwać innowacyjnymi.

Skończyłem uczelnię wyższą na kierunku związanym z IT, jestem absolwentem studiów menadżerskich programu MBA z EY, uczestniczyłem w wielu szkoleniach otwartych i zamkniętych a także branżowych konferencjach (tam też można zdobyć sporą wiedzę). Największy jednak rozwój zawdzięczam pasji i poszukiwaniu wiedzy a następnie testowaniu jej w praktyce.

Ten blog jest moją prywatną inicjatywą, postanowiłem podzielić się z Tobą moją wiedzą. Mam nadzieję, że spostrzeżenia tu zawarte będą dla Ciebie przydatne w podążaniu na prawdziwą północ.

Nie chcę dawać tutaj gotowych recept ani narzędzi. Uważam iż najlepsze narzedzia tworzymy sami a w ostateczności kupujemy gotowe i adaptujemy je do własnych potrzeb. Blog ma jedynie służyć pomocą w tworzeniu. Tworzeniu lepszej wersji Ciebie byś potem Ty mógł doskonalić swój proces.

PS. Jeśli chcesz o coś zapytać, napisz: lukasz@filozofiatoyoty.pl. Odpisuję na każdy mail.

Disklejmer:
Wszelkie nazwy własne na blogu użyte są tylko do celów identyfikacyjnych. Wszelkie nazwy i znaki zastrzeżone należą do ich prawowitych właścicieli.